Sausas maistas

Oliver's turi “Classic” ir “Grain free” serijų maistą. “Classic” - pagamintas iš atrinktų aukščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant dirbtinių priedų. Sąmoningai pašarų gamybai nesirenkant kviečių, miežių, rugių ir sojos, siekiant sumažinti gyvūnų alergijos riziką. “Grain free” – begrūdis visavertis pašaras (gyvūnams netoleruojantiems grūdų gliti...

Oliver's turi “Classic” ir “Grain free” serijų maistą. “Classic” - pagamintas iš atrinktų aukščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant dirbtinių priedų. Sąmoningai pašarų gamybai nesirenkant kviečių, miežių, rugių ir sojos, siekiant sumažinti gyvūnų alergijos riziką. “Grain free” – begrūdis visavertis pašaras (gyvūnams netoleruojantiems grūdų glitimo), kuris ypač tinka alergiškiems gyvūnams, arba linkusiems susirgti alergija. Pašarai turi didelį kiekį mėsos, yra pagaminti pagal aukštus kokybės standartus, kurie apima ne tik teisingai subalansuotas pagrindines maistines medžiagas, reikalingas gyvūno kasdieniame racione, bet ir papildomas maistines medžiagas reikalingas Jūsų gyvūno sveikatai užtikrinti. Oliver's pašarai pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų, pirmuoju produktu renkantis mėsą.

Daugiau

Sausas maistas Yra 15 produktų.

Subkategorijos

  • Begrūdė mityba

    BEGRŪDĖ MITYBA ŠUNIMS BE GLIUTENO.

  • Klasikinė mityba

    SUBALANSUOTA MITYBA ĮVAIRAUS AMŽIAUS ŠUNIMS. PASIRINKĘ OLIVERS JŪS GAUSITE AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ŠUNŲ PAŠARUS.

  • Mažylių mityba

    Olivers mažyliams subalansuota mityba šuniukams. Subalansuoti energijos, baltymų, amino rūgščių, kalcio ir fosforo kiekiai visų veislių ir didžių šuniukams.

puslapyje
Rodomas 1 - 12 iš 15 psl.
Rodomas 1 - 12 iš 15 psl.