OrganicVet KATĖMS

Gera Jūsų augintinių sveikata yra OrganicVet misija!
Milijonus metų, gamta suteikiamums viską, kad mes būtume sveiki ir ilgaamžiai. Tinkama mityba ir kokybiškos žaliavos gali padėti sumažinti ligų ir alergijų riziką. Tai taikoma ne tik žmonės, bet ir mūsų augintiniams.
OrganicVet sukūrė aukščiausios kokybės produktų asortimentą skirtą skatinti ir ...

Gera Jūsų augintinių sveikata yra OrganicVet misija!
Milijonus metų, gamta suteikiamums viską, kad mes būtume sveiki ir ilgaamžiai. Tinkama mityba ir kokybiškos žaliavos gali padėti sumažinti ligų ir alergijų riziką. Tai taikoma ne tik žmonės, bet ir mūsų augintiniams.
OrganicVet sukūrė aukščiausios kokybės produktų asortimentą skirtą skatinti ir išsaugoti savo augintinio sveikatą. Mūsų produktai padės gydyti jau esamas Jūsų augintinio ligas, bei padės išvengti naujų atsiradimo.
Šiame maiste ypatingas dėmėsys buvo skirtas naudojamų žaliavų kilmei, naudojami tik kruopščiai atrinkti natūralios kilmės ingredientai, pavyzdžiui, rudieji ryžiai. Kokybiški gyvuliniai baltymai, pavyzdžiui, antiena ar jautiena, yra gaunami iš Vokietijos gamintojų. Visos sudedamosios dalys yra apdorojamos itin švelniai tam, kad išsaugotų visus svarbius vitaminusir mineralus.
OrganicVet produktų asortimentas yra viskas, ko reikia jūsų augintiniui -sveika ir subalansuota mityba ir priežiūra, todėl yra idealus pasirinkimas siekiant išvengti susirgimų ir alergijų.

Daugiau

OrganicVet KATĖMS Yra 4 produktų.

Rodomas 1 - 4 iš 4 psl.
 • OrganicVet Duck with carrots & salmon oil koncervas katėms (Antiena su morkomis ir lašišų aliejumi) OrganicVet konservas “Antiena su morkomis ir lašišų aliejumi”, pagamintas vien tik iš griežtai atrinktos aukščiausios kokybės mėsos. OrganicVet Duck with carrots & salmon oil koncervas katėms (Antiena su morkomis ir lašišų aliejumi) OrganicVet konservas “Antiena su morkomis ir lašišų aliejumi”, pagamintas vien tik iš griežtai atrinktos aukščiausios kokybės mėsos.

  2,95 €
  Turime sandėlyje
 • OrganicVet Oceanfish with pasta & omega 3+6 koncervas katėms (Vandenyno žuvis su makaronais ir Omega 3+6) sudėtyje yra tik lengvai virškinami ingredientai, pavyzdžiui, rudieji ryžiai ir aukščiausios rūšies vandenyno žuvis. Švelnus paruošimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais, užtikrina subalansuotą mitybą Jūsų katei, kad ji būtų sveika ir laminga.  OrganicVet Oceanfish with pasta & omega 3+6 koncervas katėms (Vandenyno žuvis su makaronais ir Omega 3+6) sudėtyje yra tik lengvai virškinami ingredientai, pavyzdžiui, rudieji ryžiai ir aukščiausios rūšies vandenyno žuvis. Švelnus paruošimas kartu...

  2,75 €
  Į krepšelį
  Sandėlyje šiuo metu neturime
 • OrganicVet Beef with pasta & salmon oil konservas katėms (Jautiena su makaronais ir lašišų aliejumi)OrganicVet konservas “Jautiena su makaronais ir lašišų aliejumi” yra sveikas ir lengvai virškinamas aukščiausios kokybės maistas išrankioms katėms. OrganicVet Beef with pasta & salmon oil konservas katėms (Jautiena su makaronais ir lašišų aliejumi)OrganicVet konservas “Jautiena su makaronais ir lašišų aliejumi” yra sveikas ir lengvai virškinamas aukščiausios kokybės maistas išrankioms katėms.

  2,75 €
  Į krepšelį
  Sandėlyje šiuo metu neturime
 • ZAHNSTEIN STOP (TOOTHCARE-STOP) dantų valymo priemonė katėms ir šunims.Veiksminga priemonė skirta burnos higienai, kurios sudėtyje tik gryni natūralūs ingredientai. Šiame produkte esantys natūralūs fermantai padeda atsikratyti dantų dėmių, akmenų, stabdo jų formavimąsi. ZAHNSTEIN STOP (TOOTHCARE-STOP) dantų valymo priemonė katėms ir šunims.Veiksminga priemonė skirta burnos higienai, kurios sudėtyje tik gryni natūralūs ingredientai. Šiame produkte esantys natūralūs fermantai padeda atsikratyti dantų dėmių, akmenų,...

  24,90 €
  Į krepšelį
  Sandėlyje šiuo metu neturime
Rodomas 1 - 4 iš 4 psl.