Mes atstovaujame Olivers petfood super premium klasės ženklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kuris buvo įkurtas 1998 metais ir greitai įgijo populiarumą tarp profesionalių šunų ir kačių augintojų, kurie vertina matomus rezultatus sveiką mitybą, pavyzdžiui kaip gražus ir blizgantis kailis, sveikos akys ir didesnis aktyvumo lygis. Olivers yra sukurtas bendradarbiaujant su Europos veterinarais ir mitybos ekspertais. Maistas gyvūnams yra nuolat tikrinamas kokybės kontrolės. Gamintojas garantuoja, kad maiste visada yra tikslus kiekis ingredientų ir maistinių medžiagų. Žaliavų kokybė yra pirmasis mūsų prioritetas - Todėl mes naudojame žaliavas tik iš patikimų ūkių, kad galėtume lengviau sekti žaliavų ir kokybės kilmę - ir taip užtikrinti aukštą kokybę ingredientų jūsų šuns maiste. Olivers šunų maistas yra sudarytas, kad būtų sumažinta alergijos rizika. Visas mūsų šunų maistas sukurtas siekiant apsaugoti jūsų augintinius nuo nereikalingų, kenksmingų ar potencialiai alergiškų ingredientų. Todėl mes naudojame tik natūralias sudedamąsias dalis ir mūsų receptai sudaryti kiek galima mažiau ingredientų.  Olivers turi “Classic” ir “Grain free” serijų maistą, maisto papildų ir skanėstų. “Classic” - pagamintas iš atrinktų akščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant dirbtinių priedų. Sąmoningai pašarų gamybai nesirenkant kviečių, kukurūzų, rugių ir sojos, siekiant sumažinti gyvūnų alergijos riziką, o pasirenkant avižas, sorgus ir sorus, kurie turi mažą glitimo kiekį ir yra laikomi vieni iš sveikiausių grūdų tiek žmonėms, tiek gyvūnams. “Grain free” – begrūdis visavertis pašaras (gyvūnams netoleruojantiems grūdų glitimo), kuris ypač tinka alergiškiems gyvūnams, arba linkusiems susirgti alergija. Pašarai turi didelį kiekį mėsos, yra pagaminti pagal aukštus kokybės standartus, kurie apima ne tik teisingai subalansuotas pagrindines maistines medžiagas, reikalingas gyvūno kasdieniame racione, bet ir papildomas maistines medžiagas reikalingas Jūsų gyvūno sveikatai užtikrinti. Olivers pašarai pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų, pirmuoju produktu renkantis mėsą.
    Pas mus rasite virš dešimties skirtingų rūšių ir skonių, super premium klasės maisto pašarų šunims, sauso ir šlapio maisto katėms. Maisto papildų ir vitaminų tinkamų mažyliams, senjorams, besilaukiančioms ar maitinančioms kalytėms bei katėms, suaugusiems, viršsvorį turintiems gyvūnams ir aktyviems šunims. Mūsų siūlomi maisto produktai pagaminti naudojant kruopščiai atrinktus ingredientus, pritaikytus Jūsų augintinio fiziologiniams poreikiams.
    Olivers šūnų pašaruose naudojamos avižos, sorgai, sorai, žirniai ir bulvės, vietoj daugumos gamintojų naudojamų kviečių, rugių, sojos ir kukurūzų. Olivers kačių Clasic pašaruose nerasite kviečių, rugių, sojos. Nėra gyvūlinės kilmės šalutinių produktų, tik švieži ir natūralūs ingredientai, patvirtinti kaip tinkami naudoti žmonių maistui. Nėra dirbtinių konservantų, kvapiklių ir skoniklių. Maistas yra 100% be GMO produktų. Jūs visada galite rasti tinkamą maistą savo augintiniui, pasirenkat atitinkamos spalvos pažymėta pakuotę, pasirenkant skonį ir atitinkamą grūdų dydį (S, M, L).

Olivers - mums svarbu, kad jūsų gyvūnai būtų sveiki. Olivers - juk meilė yra kiekviename mūsų maisto maišelyje!Unikialios Olivers boost  formulės:

 • Olivers OMEGA 3 BOOST - žuvų taukai, omega-3 ir 6  (svarbūs palaikant sveiką odą ir spindintį kailį, širdies veiklai, nervų sistemai, sąnarių kremzlėms, mažina cirkuliuojančių uždegimo mediatorių kiekį kraujyje). Omega-3 riebalų rūgštys gali užkirsti kelią ir palengvinti sąnarių uždegimą, kuris paprastai yra sąnarių problemų priežastis. Omega-3 riebalų rūgštys taip pat suteikia gražų kailį ir dažnai gali palengvinti odos problemas.
 • Olivers DIGESTION BOOST - funkcinės skaidulos (mannan-oligosacharidai (MOS), frukto-oligosacharidai (FOS), Jukos ekstraktas), užtikrina gerą virškinimą ir sumažina skrandžio problemų riziką. Gerina gerųjų bakterijų augimą. Šie ingredientai neleidžia kenksmingiems mikroorganizmams įsitvirtinti virškinamajame trakte, prisideda prie sveikos imuninės sistemos ir sumažina infekcijos riziką. Jie taip pat skatina virškinimą ir pasisavinimą.
 • Olivers TRIPLE FIBERPLAN - žirnių skaidulos, cukrinių runkelių skaidulos, cikorijų skaidulos. Palaiko sveiką virškinimo traktą, maitina žarnų sieneles, skatina maisto medžiagų ir vandens absorbcija žarnyne, pagerina išmatų konsistenciją, mažina kačių plaukų kamuoliukų susidarymas skrandyje. Didesnis skaidulų keikis maiste padeda išspręsti dvi skirtingas problemas – viduriavimą arba vidurių užkietėjimą. Skaidulos mažina virškinimo laiką ir suriša žarnyne atsirandančius toksinus, todėl jie nepatenka į kraują, o yra pašalinami su išmatomis. Cikorijos šaknyse yra inulino, kuris skatina gerųjų žarnyno bakterijų augimą.
 • Olivers AURA BOOST - natūralus biologiniai antioksidantai. Kuriuos sudaro pvz: mėlynės, bruknės, morkos, petražolės, žiedadulkės, medetkų ekstraktas. Palaiko stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą. Antioksidantai neutralizuoja cheminį procesą organizme, kuris sukelia žalą organizmo ląstelėms.
 • Olivers FLEX-C - gliukozaminas ir chondroitinas, palaiko sveikų sąnarinių kremzlių gamybą, sveikus sąnarius ir jų judrumą, mažina sąnarių problemų riziką. Gliukozaminas yra svarbi statybinė medžiaga, kai organizmui reikia suformuoti naują sąnario kremzlę. Chondroitinas yra statybinė medžiaga kuriant sąnario kremzlę, ir tuo pačiu slopina destruktyvius fermentus, kurie ardo sąnario kremzles. Todėl OLIVERS Flex-C yra didelis privalumas, ypač vyresnio amžiaus šunims, traumų atveju ir šunims, kuriems tenka didelė apkrova sąnariams. Išskirtinai katėms gliukozaminai ir chondroitinai apsaugo šlapimo pūslės sienelę, sudarydami gliukozaminoglikanų apvalkalą.Olivers - nes visi gyvūnai nusipelno sveiko maisto:

 • 100% subalansuota mityba.
 • Aukštos kokybės, šviežia vištiena, žuvis ir ėriena - mėsa, kaip pirmas ingredientas.
 • Nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.
 • 100% be GMO produktų.
 • Sudėtyje pagrindinis baltymų šaltinis yra gyvulinės kilmės baltymai.
 • Natūralus antioksidantai. Stiprina ir palaiko sveiką imunitetą.
 • Prebiotikai MOS ir FOS.Pagrindinis prebiotikų panaudojimo tikslas – stimuliuoti tik „gerąsias“ žarnynomikrofloros bakterijas: Bifidobacterium, Lactobacillus. Prebiotikai pasižymi stipriu antimikrobiniu veikimu. Sumažina amoniako kaupimąsi, palaiko atitinkamame lygyje pH žarnų skyriuose.  Sumažina baltymų apykaitos procesus, pagerina mineralinių druskų tirpumą ir mineralinių elementų pasisavinamumą organizme. Sumažina cholesterolio kiekį, infekcijų atvejų skaičių, kuriuos gali sukelti egzogeniniai patogeniniai organizmai. Nustatyta, kad mannanoligosacharidų poveikyje sumažinamos Escherichia coli populiacijos gyvūnų aklojoje žarnoje.Sudėtyje esantys:

 • L-karnitinas, kuris naturaliai degindamas riebalus juos paverčia energija, neleidžia kauptis riebalams ir palaiko raumenų masę.
 • Taurinas katėms yra ypač svarbi amino rūgštis, kuri būtina normaliai širdies ruamens funkcijai palaikyti, regėjimui ir reprodukcijai, apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų, todėl tai puikus antioksidantas padedantis kovoti su organizmo senėjimu. Taurinas taip pat reikalingas tulžies druskų susiformavimui, kurios prisideda prie virškinimo, reguliuoja kalcio patekimą, bei išskyrimą iš ląstelių. Taip pat turi antioksidacinį poveikį ląstelėms ir dalyvauja odos baltymų sintezėje (glikosfingolipidų), kurie turi anti bakterinių savybių. Visuose produktuose yra natūralių antioksidantų.
 • DL-metioninas – parūgštintojai, kurie padeda palaikyti šlapimo pH tarp 6 ir 6,5.
 • Cikorijos, pagrindinis šaltinis inulino. Taip pat žinomos dėl savo kraujo valymo savybių ir kepenų būklės gerinimo. Inulinas, pagamintas iš cikorijos šaknų, savo sudėtyje turi daugiau kaip 70 proc. inulino, jo randama cukraus, organinių rūgščių, baltymų ir mineralinių medžiagų. Inulinas vartojamas aukštos kategorijos, taip vadinamų premium klasės, sausų ėdalų šunims gamyboje. Panaudojus nutukusių šunų šėrimui inuliną sumažinamas cholesterolio kiekis kraujyje. Juos panaudojus ėdalų sudėtyje, suteikiama didelė galimybė išvengti kraujo apytakos susirgimų. Inulinas priedas suteikia galimybę išvengti vidurių užkietėjimo ir priešingu atveju – viduriavimo procesų.
 • Pomidorai turi daug vit. C, karotino, vitaminų B1, B2 ir B6, taip pat mineralų, kalio, fosforo ir magnio. Pomidorai turi likopeno, dažančiosios medžiagos,kuri, manoma, saugo nuo neigiamų azoto dioksidų pasekmių.
 • Spanguolės/Bruknės - galingas antioksidantas užtikrinantis šlapimo takų sveikatą.
 • Sudėtyje yra mineralų chelatai, kurie padidina mineralų panaudojimą.
 • E vit. Antioksidantas.
 • Priešpienis - (colostrum) yra svarbiausia apsauga naujai gyvybei. Jame yra kone 100 kartų daugiau natūralių antikūnų nei paprastame piene. Antikūnai padeda organizmui atsilaikyti prieš virusus ir bakterijas, stiprina imuninę sistemą, o augimo faktoriai stiprina organizmo ląstelių atsinaujinimą.Šunų Olivers asortimentas:

DOG CLASSIC
PUPPY, ADULT, SPECIAL
DOG GRAINFREE
PUPPY, ADULT, SPECIAL

OLIVERS START DOG CLASSIC
OLIVERS LARGE BREED START DOG CLASSIC
OLIVERS ADULT LAMB DOG CLASSIC
OLIVERS ADULT CHICKEN DOG CLASSIC
OLIVERS WEIGHT CONTROL DOG CLASSIC
OLIVERS SENIOR DOG CLASSIC
OLIVERS ORGANIC ALL AGES

OLIVERS START DOG GRAINFREE
OLIVERS LARGE BREED START DOG GRAINFREE
OLIVERS ADULT CHICKEN DOG GRAINFREE
OLIVERS ADULT LAMB DOG GRAINFREE
OLIVERS ADULT FISH DOG GRAINFREE
OLIVERS ACTIVE DOG GRAINFREE
OLIVERS WEIGHT CONTROL DOG GRAINFREE
OLIVERS SENIOR DOG GRAINFREE
OLIVERS MAX MEAT serija

 
    Olivers šūnų pašaruose naudojamos avižos, sorgai, sorai, žirniai ir bulvės, vietoj daugumos gamintojų naudojamų kviečių, rugių, sojos ir kukurūzų. Olivers asortimentas tinka visų veislių šunims, priklausomai nuo amžiaus, dydžio, aktyvumo, nes šunų maiste yra visos svarbios maistinės medžiagos, kurios yra reikalingos šuniui kad ir kokia būtų šuns veislė. Olivers pašarų sudėtyje yra viskas, ko turi jūsų šuo. Jūs visada galite rasti tinkamą maistą savo augintiniui, pasirenkat pakuotę pagal amžiaus grupę ar aktyvumą, pasirenkant skonį ir atitinkamą grūdų dydį (S, M, L).
Sudėtyje yra L-karnitino, kuris degindamas riebalus juos paverčia energija, neleidžia kauptis riebalams ir palaiko raumenų masę. Kai kuriose produktuose yra aukštos kokybės hipoalerginių augalinių baltymų pridėtų optimaliam amino rūgščių balansui. Olivers maistas šunims padeda palaikyti sveiką odą ir kailį, gerą mobilumą. Produktai šunims linkusiems į viršsvorį mažina nutukimo galimybę, produktas aktyviems šunims specialia sudėtimi aprūpina didesniu kalorijų kiekiu reikalingu aktyviems šunims.

START - subalansuota mityba mažos ir vidutinės veislės šuniukams ir nėščioms/žindančioms kalėms. Subalansuoti energijos, baltymų, amino rūgščių, kalcio ir fosforo kiekiai, mažos ir vidutinės veislės šuniukams. 
LARGE BREED START - subalansuota mityba didelių veislių šuniukams. Subalansuoti energijos, baltymų, amino rūgščių, kalcio ir fosforo kiekiai didelių veislių šuniukams.
ADULT - produktai yra subalansuoti palaikyti ir pagerinti sveikatą visų veislių suaugusiems šunims.
SENIOR- subalansuota mityba vyresnio amžiaus šunims. Padidintas gliukozamino, chondroitino ir antioksidantų, vitaminų ir mineralų kiekis.
WEIGHT CONTROL - subalansuota mityba suaugusiems ir vyresnio amžiaus šunims su polinkiu priaugti svorio, įskaitant  ir neaktyvius suaugusius ir vyresnio amžiaus šunis. Sumažintas riebalų kiekis, padidintas gliukozamino, chondroitino, antioksidantų ir vitaminų kiekis gali padėti palaikyti ir pagerinti sveikatą. Mažas koloringumas ir didesnis kiekis skaidulų.
ACTIVE - yra padidinto kaloringumo ėdalas, suteikiantis daugiau energijos, padididintas baltymų ir riebalų kiekis.  Rekomenduojama aktyviems šunims, nėščioms ir žindančioms kalėms, išrankiems ir mažo svorio šunims.
OLIVERS ORGANIC ALL AGES - Olivers taip pat siūlo ekologišką maistą šunims, kuris sveikas ir natūralus šunų maistas. Danijoje jis turi ekologiško produkto sertifikatą. 
OLIVERS MAX MEAT serija - šunų maistas, kurio sudėtyje yra itin didelis kiekis mėsos. Olivers MAX MEAT yra šunų maistas iš akščiausios kokybės žaliavų, kuris remiasi šuns natūralia mytibą, kaip mėsėdžių ir pagrystas BARF ideologijos. Pašaruose MAX MEAT yra labai didelis mėsos kiekis. Iš viso 80% šių pašarų sudedamųjų dalių yra gyvūninės kilmės, iš kurių 68% yra šviežia mėsa.

GRAINFREE - serijos produktuose nėra naudojami grūdai, tinka visų veislių ir amžiaus alergiškiems šunims ir šuniukams. Į sudėti įtrauktos penkios Unikialios Olivers boost  formulės.

CLASSIC - produktų serijoje, angliavandenių šaltinis susideda iš sorų, sorgų, bulvių, žirnių, ryžių ir avižų. Kiekviename CLASSIC produkto sudėtyje yra nuo 3 iki 6 iš šių ingredientų palaikant geriausią įmanomą pusiausvyrą maistinių medžiagų. Šunų produktų asortimente nėra kukurūzų. Į sudėti įtrauktos penkios Unikialios Olivers boost  formulės.

http://www.olivers.lt/12-sunims


Kačių Olivers asortimentas: 

CAT ORGANICCAT GRAINFREE
ADULT/SENIOR, SPECIAL
OLIVERS ORGANIC CAT

OLIVERS KITTEN GRAINFREE
OLIVERS ADULT/SENIOR STERILIZED CAT GRAIN FREE
OLIVERS ADULT/SENIOR CAT SENSITIVE SALMON GRAIN FREE

 
GRAINFREE serijos produktai praturtinti keturiomis Olivers bost formulėmis. Tinka katėms netoleruojančioms grūdų glitimo, alergiškoms. Angliavandenių šaltiniai grainfree serijoje yra bulvės ir žirniai. Olivers grainfree serijos produktai gerai žinomi dėl savo teigiamo poveikio palaikant sveikus šlapimo takus katėms. Tinka sterilizuotoms katėms ar kastruotiems katinams.
Renkantis pašarą sterilizuotoms katėms ar kastruotiems katinams, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių: kalorijų kiekį pašaruose, magnio ir fosforo kiekį, pašarų įtaką šlapimui ir šlapimo pH (rūgštingumui). Olivers grainfree serija (AULT/SENIOR) skirta suaugusioms ir vyresnio amžiaus katėms, kurių sudėtyje yra didelis gyvūlinės kilmės baltymų kiekis, kuris teigiamai veikia šlapimo pH, kurio pasekoje pH būna 6,6-6,7, o rekomenduojamas pH  sveikų kačių 6,5. Abu šie produktai lengvai virškinami ir turi mažiau kalorijų, o tai yra gerai daugumai sterilizuotų ir kastruotų kačių. Šiuose produktuose yra mažas kiekis magnio.
Šos serijos produktai taip pat tinka katėms turinčioms bėdų su šlapimo takais, nes sudėtyje turi: DL-metioninas – parūgštintojai, kurie padeda palaikyti šlapimo pH tarp 6 ir 6,5. Sumažintas magnio kiekis. Yra įvairių papildų, pagerinančių išvedamųjų šlapimo takų būklę, pvz.: D-manozė, gliukozaminai, šlapimo rūgštintojai. D-manozė yra medžiaga panaši į cukrų randamą spanguolėse, ji patekusi į šlapimą, pritraukia ten esančias bakterijas labiau nei šlapimo pūslės gleivinė, taip paaiškinamas ir minėtų uogų palankus veikimas esant šlapimo
išvedamųjų takų uždegimui. Gliukozaminai ir chondroitinai apsaugo šlapimo pūslės sienelę, sudarydami gliukozaminoglikanų apvalkalą.


KITTEN - subalansuota kačiukams ir nėščioms/žindančioms katėms. Subalansuoti energijos, baltymų, amino rūgščių, kalcio ir fosforo kiekiai. Maisto sudėtyje esantis priešpienis, prisideda prie sveikos mažylių imuninės sistemos. 
ADULT/SENIOR - produktai yra subalansuoti optimaliai ir sveikai mitybai suaugusioms ir vyresnio amžiaus katėms. OLIVERS ADULT/SENIOR STERILIZED CAT GRAIN FREE, OLIVERS ADULT/SENIOR CAT SENSITIVE SALMON GRAIN FREE

http://www.olivers.lt/13-katemsOLIVER’S MAISTO PAPILDAI  IR PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS


Oliver's papildų asortimentas yra pagamintas iš kruopščiai atrenkamų ir geriausių pagalbinių medžiagių. Tai užtikrina produktų aukščiausią kokybę.
Oliver's priežiūros produktai yra ausų valiklis, akių valiklis ir kailio priežiūros priemonės.
OLIVER’S SKANĖSTAI ŠUNIMS IR KATĖMS


Jei norite palepinti savo šunį ar katiną, ar pagirti treniruotės metu, rekomenduojame Oliver's skanėstus. Oliver's turi platų sveikų ir skanių skanėstų asortimentą. Skanėstai sumažina dantų akmenų susidarymą. Kai kurie Oliver's skanėstai turi vertingų  medžiagų  tokių kaip baltymai, geležis, vit. A, omega riebalų rūgštys. Taip pat yra skanėstų skirtų ir alergiškiems šunims. Asortimente yra ir gydomasis skanėstas kuris yra puiki prevencija dantų ligoms.
Oliver's - juk meilė yra kiekviename mūsų maisto maišelyje!