Mieli klientai,


Š.m. liepos 5 d. (penktadienį) nedirbsime, visi šios dienos užsakymai bus išsiųsti pirmadienį liepos 8 d.

 

Per kiek laiko?

Darbo dienomis iki 12 val. užsakytos ir apmokėtos prekės bus pristatytos jau kitą darbo dieną (per 24val) nuo 8.00 iki 17.00 val. Retais atvejais pristatymas gali užtrukti iki dviejų darbo dienų. Prekes, užsakytas savaitgaliais ir švenčių dienomis, pristatysime per artimiausias dvi darbo dienas. Apie užsakymo vykdymo eigą būsite informuojami el. paštu. 

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

SVARBU! Pardavėjas negali visais atvejais garantuoti, kad užsakytos prekės klientą pasieks per nurodytą terminą. Dėl nenumatytų aplinkybių kaip pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu, ar vežėjo logistikos klaidos siuntos pristatymas gali vėluoti.

Kiek kainuoja?

Užsakius už 50 eur ir daugiau, pristatymas nemokamas. Jei užsakymo vertė mažesnė nei 50 eur, pristatymas kainuos –

Venipak paštomatu pristatymas kainuoja 1,40 eur.

Venipak pristatymas į namus ar į darbą nuo 8.00 iki 17.00 val.:

visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją* 

Už atsiskaitymą grynais pristatymo metu imamas papildomas 1,00 eur mokestis (nepriklausomai nuo užsakymo vertės). Už pristatymą į Kuršių Neriją imamas papildomas 42 eur mokestis.

Kas pristato?

UAB “Gamtos šalis“ prekes pristato logistikos bendrovė UAB "Venipak Lietuva".

Kur gali būti pristatytos prekės?

Prekes galime pristatyti nurodytu namų ar darbo adresu visoje Lietuvoje nuo 8.00 iki 17.00 val. arba pasirinktu paštomatu. Jei prekes atsiimsite ne Jūs, užsakyme nurodykite asmenį, kuriam reikėtų įteikti siuntinį.  

 

Prekių grąžinimas

Paaiškėjus, kad Jums buvo pristatyta netinkama prekė, per 14 dienų galite ją grąžinti arba pakeisti kitomis. Prekės turi būti grąžinamos nepažeistoje pakuotėje.

Dėl prekių gražinimo susisiekite su mumis.