Apie

UAB „GAMTOS ŠALIS“ – didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė, prekiaujanti gyvūnų maistu ir maisto papildais, bei maisto papildais skirtais visai šeimai, nuo mažylio iki senjoro. Rūpinamės savo pirkėjais bei jų keturkojais, siūlome tik aukščiausios kokybės produktus, kad visi mūsų klientai būtų sveiki ir laimingi.  

 

Pristatymo laikas

Darbo dienomis iki 13 val. užsakytos ir apmokėtos prekės bus pristatytos jau kitą darbo dieną (per 24val) nuo 8.00 - 17.00 val. Prekes, užsakytas savaitgaliais ir švenčių dienomis, pristatysime per artimiausias dvi darbo dienas. Apie užsakymo vykdymo eigą būsite informuojami el. paštu.

 

   Mokėjimo būdai

Apmokėti už prekes galite trim būdais:

1. Grynais pinigais kurjeriui: Galite sumokėti grynaisiais Jūsų siuntos pristatymo metu. Ši paslauga papildomai kainuoja - paslaugų kainos.

2. Internetine bankininkyste per PaySera elektroninę sistemą.

3. Pavedimu į banko sąskaitą

Gavėjo pavadinimas: UAB "Gamtos šalis"
Bankas: Luminor bankkodas: 40100
Sąskaitos nr.: LT69 4010 0510 0208 4654

Įmonės kodas: 303355461
Mokėjimo paskirtis: (čia nurodykite užsakymo numerį)

Duomenys tarptautiniams pavedimams:

Banko kodas SWIFT AGBLLT2X;
IBAN LT69 4010 0510 0208 4654

 

Prekių grąžinimas

Paaiškėjus, kad Jums buvo pristatyta netinkama prekė, per 14 dienų galite ją grąžinti arba pakeisti kitomis. Prekės turi būti grąžinamos nepažeistoje pakuotėje.

 

UAB “Gamtos šalis“ prekes pristato logistikos bendrovė UAB "Venipak Lietuva".

Užsakius už 50 eur ir daugiau, pristatymas nemokamas. Jei užsakymo vertė mažesnė nei 50 eur, pristatymas kainuos: Pristatymo kainos.

Prekes galime pristatyti nurodytu namų ar darbo adresu visoje Lietuvoje. Jei prekes atsiimsite ne Jūs, užsakyme nurodykite asmenį, kuriam reikėtų įteikti siuntinį.